Šifra artikla:106-13DK003EYA
Na stanju
Cena 68,740.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| VGA BRAND PC | Intel |
| RPM PC | No rotation |
| DIVISION | SMB |
| PSU PC | 180W |
| USB2 PC | 2 |
| WIFI PC | No |
| DIMENSION | 9.25 x 291.7 x 340 mm |
| HDMI PC | 1 |
| DIMENSION WITH PAC | 195 x 395 x 530 mm |
| LPT PC | 0 |
| DISPLAY PORT PC | 0 |
| RS232 PC | 0 |
| MOUS PC | Yes |
| KB PC | Yes |
| USB3.1 PC | 4 |
| USB TYPE C PC | 1 |
| VGA PC | 1 |
| CORE CPU | 8 |
| CHIPSET PC | Intel SoC Platform |
| OPTIC PC | No |
| CPU PC | Intel |
| MEMORY SIZE PC | 8 GB |
| FREQUENCY PC | 4.6 GHz |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| DISC TYPE PC | SSD |
| OS PC | FreeDOS |
| DISCSIZE PC | 512 GB |
| CPU TYPE PC | Core i5 |
| VGA MODEL PC | Intel UHD |
| CPU MODEL PC | 13420H |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025