Šifra artikla:106-13DM001SYA
Na stanju
Cena 70,030.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| HDMI PC | 1 |
| KB PC | Yes |
| USB3 PC | 0 |
| USB3.1 PC | 4 |
| USB TYPE C PC | 1 |
| WIFI PC | Yes |
| RPM PC | No rotation |
| VGA BRAND PC | Intel |
| DIMENSION | 292 x 89 x 340 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 530 x 195 x 395 mm |
| MOUS PC | Yes |
| DISPLAY PORT PC | 1 |
| MEMORY TYPE PC | DDR5-5600 |
| PSU PC | 200W |
| VGA PC | 0 |
| LPT PC | 0 |
| RS232 PC | 0 |
| USB2 PC | 2 |
| OS PC | FreeDOS |
| FREQUENCY PC | 4.9 GHz |
| DISC TYPE PC | SSD |
| CPU TYPE PC | Core Ultra 3 |
| CORE CPU | 8 |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| MEMORY SIZE PC | 8 GB |
| CPU MODEL PC | 205 |
| OPTIC PC | No |
| CHIPSET PC | B860 |
| DISCSIZE PC | 512 GB |
| VGA MODEL PC | Intel UHD |
| CPU PC | Intel |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025