Šifra artikla:106-OP500EU
Na stanju
Cena 43,990.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 500 RSD
| TEMP MIN MULTIC | 40 |
| POWER MULTIC | 1760 W |
| COLOR MULTIC | Black |
| WIDTH MULTIC | 42 cm |
| TIMER MULTIC | YES |
| HEIGHT MULTIC | 35 cm |
| DEPTH MULTIC | 38 cm |
| TEMP MAX MULTIC | 260 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025