Šifra artikla:106-OL750EU
Na stanju
Cena 55,990.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 500 RSD
| TIMER MULTIC | YES |
| HEIGHT MULTIC | 36 cm |
| COLOR MULTIC | Black/Grey |
| DEPTH MULTIC | 36 cm |
| TEMP MAX MULTIC | 240 |
| TEMP MIN MULTIC | 25 |
| WIDTH MULTIC | 35 cm |
| POWER MULTIC | 1760 W |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025