Šifra artikla:106-OG901EU
Na stanju
Cena 63,040.00 RSD
Cena dostave po komadu: 400 RSD
Boja Plavi poklopac / Crno kućište
Karakteristike
Specifikacija uređaja – Multifunkcionalni električni roštilj
Težina proizvoda: 18,3 kg
Dimenzije proizvoda: 41 × 57 × 51 cm
Dužina kabla: 1,7
Programi kuvanja:
BBQ roštilj
BBQ dimljenje
Prženje vrućim vazduhom (air fry)
Pečenje
Roast (klasično pečenje)
Dehidriranje
Podgrevanje
Opseg temperature: od 40 °C do 260 °C
Premaz ploče: Keramički premaz
Komponente pogodne za pranje u mašini za sudove: Ne
Zakonska saobraznost 24 meseca
| DEPTH GRILL | 51 cm |
| COLOR GRILL | plava-crna |
| TEMP MAX GRILL | 260 |
| TEMP MIN GRILL | 40 |
| WIDTH GRILL | 57 cm |
| TIMER GRILL | YES |
| POWER GRILL | 1700 W |
| HEIGHT GRILL | 41 cm |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025