Šifra artikla:106-SFP700EU
Na stanju
Cena 40,990.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 500 RSD
| COLOR MULTIC | Grey |
| WIDTH MULTIC | 39 cm |
| TEMP MAX MULTIC | 240 |
| DEPTH MULTIC | 38 cm |
| TEMP MIN MULTIC | 40 |
| POWER MULTIC | 1780 W |
| HEIGHT MULTIC | 33 cm |
| TIMER MULTIC | YES |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025