Šifra artikla:106-9V453EA#BH5
Na stanju
Cena 100,370.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
Procesor Klasa procesora: AMD Ryzen 7
Model procesora: 7730U
Broj jezgara procesora: 8
Broj logičkih jezgara (niti): 16
Radni takt procesora: do 4.5GHz
Keš memorija procesora: 16MB
Memorija (RAM) 16GB DDR4-3200MT/s (2 x 8GB)
Grafička Kartica Integrisana AMD Radeon Graphics
HDD 512GB PCIe NVMe M.2 SSD
Ekran 23.8" FHD (1920 x 1080), IPS, trostrano veoma tanka ivica, antirefleksioni, 250 cd/m², 99% sRGB
Rezolucija Full HD 1920x1080
Tastatura i Miš HP 510SP kombinacija bele bežične tastature i miša
Optika Bez optičkog uređaja
Operativni Sistem Bez operativnog sistema
Priključci USB-C 3.0 Gen 1 x 1
USB-A 3.0 Gen 1 x 2
USB-A 2.0 x 2
Kombo port za slušalice i mikrofon x 1
RJ-45 x 1
HDMI-out 1.4 x 1
Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2x2)
Bluetooth 5.3
Integrisan 10/100/1000 GbE LAN
Ostalo Zvučnici: Dual 2W
Kamera: HP True Vision 1080p FHD IR
Mikrofon: Integrisani digitalni dvonizni mikrofoni
Zakonska saobraznost Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača
| VGA BRAND PC | AMD |
| MOUS PC | Yes |
| PSU PC | 90W |
| USB3 PC | 4 |
| VGA PC | 0 |
| DISPLAY PORT PC | 0 |
| FORMAT CASE PC | All In One |
| OTHER PC | Monitor 23.8" |
| RPM PC | No rotation |
| RS232 PC | 0 |
| HDMI PC | 1 |
| KB PC | Yes |
| LPT PC | 0 |
| MEMORY TYPE PC | DDR4 3200MHz |
| USB3.1 PC | 0 |
| USB2 PC | 0 |
| USB TYPE C PC | 1 |
| WIFI PC | No |
| DISCSIZE PC | 512 GB |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| OS PC | FreeDOS |
| FREQUENCY PC | 4.5GHz |
| CORE CPU | 8 |
| CPU MODEL PC | 7730U |
| DISC TYPE PC | SSD |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| VGA MEM PC | Shared |
| VGA MODEL PC | AMD Radeon |
| OPTIC PC | No |
| CPU PC | AMD |
| CPU TYPE PC | Ryzen 7 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025