Šifra artikla:106-12XD007SYA
Na stanju
Cena 56,560.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
Tip procesora Intel Core i3 Processor
Platforma Intel
RAM (memorija) 8GB
Operativni sistem Ne (pogledajte ponudu operativnih sistema)
Napajanje 180 W
Optički uređaj Da
Tastatura Da
Miš Da
Ostalo
Sigurnosni čip: Discrete TPM 2.0, TCG sertifikovan, FIPS 140-2 sertifikovan
Fizička zaštita: Kensington Security Slot (3 x 7 mm)
Čitač kartica: 3-u-1 čitač kartica
Chipset
Intel B760 Chipset
Dimenzije
92.5 x 291.4 x 339.5 mm
Masa
4.2 kg
Opis procesora
Intel Core i3-13100 Procesor
Opis: 4 jezgra, 8 niti
Brzina: Turbo do 4.50 GHz
Keš memorija: 12MB
Opis memorije
Memorija: 1x 8GB UDIMM DDR5-4800
Memorijski slotovi: Dva DDR5 UDIMM slota, podržava dvokanalni (dual-channel) režim rada
Maksimalna memorija: Do 64GB DDR5-5600
Slotovi za proširenje
1 x PCIe 3.0 x16, low-profile, dužina ≤ 155mm, visina ≤ 70mm
1 x PCIe 3.0 x1, low-profile, dužina ≤ 155mm, visina ≤ 70mm
2 x M.2 slota (jedan za WLAN karticu, jedan za SSD drajv)
Veličina kućišta Small Form Factor
Skladištenje podataka 256GB SSD
Gaming Ne
Grafička kartica Intel
Model procesora Intel Core i3-13100 do 4.50 GHz
HDMI Da
Mini Displayport Ne
VGA Da
Tip grafičke kartice Intel UHD Graphics 730
DisplayPort Da
Audio
High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec
Zvučnici: 1W x1 (interni zvučnik)
Grafička kartica (opis)
Integrisana Intel UHD Graphics 730 sa deljenom sistemskom memorijom
Opis skladištenja podataka
256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Maksimalna podrška skladištenja: 1x 3.5" HDD + 1x M.2 SSD
3.5" HDD: Do 2TB
M.2 SSD: Do 1TB
Napomena: Za instalaciju 3.5" HDD-a potreban je set za montažu.
Optički uredjaj (opis)
9.0mm DVD±RW
Mrežni interfejs
Ethernet: Integrisani 100/1000M (Gigabit Ethernet)
Priključci na zadnjem panelu
4 x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), jedan podržava Smart Power On funkciju
1 x HDMI 2.1 TMDS
1 x DisplayPort 1.4
1 x VGA
1 x Ethernet (RJ-45 mrežni port)
1 x Audio izlaz (line-out, 3.5mm)
Priključci na prednjem panelu
1 x USB-C (brzina prenosa 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), sa funkcijom punjenja od 15W
2 x USB-A (brzina prenosa 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1 x Kombinovani priključak za slušalice / mikrofon (3.5mm)
1 x Priključak za mikrofon (3.5mm)
Napajanje (opis)
180 W 85%
Periferni uređaji
Tastatura: USB Calliope tastatura, crna, slovenački raspored (Slovenian)
Miš: USB Calliope miš, crni
Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača
| VGA BRAND PC | Intel |
| DIMENSION WITH PAC | 195 x 395 x 530 mm |
| DIMENSION | 92.5 x 291.4 x 340 mm |
| MEMORY TYPE PC | DDR5-4800 |
| RPM PC | No rotation |
| VGA PC | 1 |
| DISPLAY PORT PC | 1 |
| WIFI PC | No |
| MOUS PC | Yes |
| DIVISION | SMB |
| PSU PC | 180W |
| HDMI PC | 1 |
| LPT PC | 0 |
| USB2 PC | 4 |
| RS232 PC | 0 |
| USB3.1 PC | 2 |
| KB PC | Yes |
| USB TYPE C PC | 1 |
| CHIPSET PC | B760 |
| CORE CPU | 4 |
| VGA MODEL PC | Intel UHD |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| FREQUENCY PC | 4.5GHz |
| CPU MODEL PC | 13100 |
| DISC TYPE PC | SSD |
| DISCSIZE PC | 256 GB |
| CPU TYPE PC | Core i3 |
| OPTIC PC | No |
| MEMORY SIZE PC | 8 GB |
| CPU PC | Intel |
| OS PC | FreeDOS |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025