Šifra artikla:106-83K100B5YA
Na stanju
Cena 64,810.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
Ekran
Veličina ekrana: 15.3 inča
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
Format rezolucije: WUXGA
Tip panela: IPS
Ostalo: 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Procesor
Klasa procesora: Intel® Core™ i5
Model procesora: i5-13420H
Broj jezgara procesora: 8
Broj logičkih jezgara (niti): 12
Radni takt procesora: 3.4 GHz (4.6 GHz)
Keš memorija procesora: 12MB Intel® SmartCache
Ostalo: Intel 7
Memorija
Memorija (RAM): 16GB (8+8)
Tip memorije: DDR5
Radni takt memorije: 4.800MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Graficka karta
Integrated Intel® UHD Graphics
Operativni sistem
Bez operativnog sistema
Mreza
Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Slotovi
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.2
1x HDMI® 1.4
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x SD card reader
1x Power connector
Kamera
HD 720p with Privacy Shutter
Audio
Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™
Baterija
50Wh
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 343.4 x 239.5 x 16.9-17.9 mm
Materijal: Aluminijum + plastika
Masa: 1.59 kg
Boja: Siva (Luna Grey)
Slovni raspored tastature: SR
Reklamacioni period: 2 godine
| BT | Yes |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| LAN NB | No |
| MASS | 1590g |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| THUNDERBOLT | 0 |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-4800 |
| USB TYPE C NB | 1 |
| VGA | No |
| VGA SIZE NB | Shared |
| 3G | No |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 0 |
| HDMI | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| KEYBOARD | SR |
| VGA MODEL NB | Intel UHD |
| LITKEY | No |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| COLOR DETAIL NB | Siva |
| TOUCH | No |
| COLOR NB | Gray |
| USB3.1 NB | 2 |
| HDDRPM NB | No rotation |
| CARDREADER | Yes |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 343.4 x 239.5 x 16.9 mm |
| DIVISION | Consumer |
| FREQUENCY NB | 4.60 GHz |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| USB2 NB | 0 |
| WIFI | Yes |
| DISKSIZE1 NB | 512 GB |
| MEMORY NB | 16 GB |
| CPU MODEL NB | 13420H |
| CPU NB | Intel |
| CORE NB | 8 |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| SCREEN SIZE NB | 15.3” |
| OS NB | Free DOS |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core i5 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025