Šifra artikla:106-82XX00HKYA
Na stanju
Cena 114,160.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| COLOR DETAIL NB | Teget |
| CARDREADER | Yes |
| PORTDISP NB | 1 |
| MEMORY CASH NB | 16MB |
| LAN NB | No |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR4X (4266 MHz) |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| USB TYPE C NB | 1 |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| BATTCEL NB | LI 3-cell |
| COLOR NB | Blue |
| BT | Yes |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| FPSENSOR | Yes |
| DIVISION | Consumer |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| KEYBOARD | SR |
| VGA MODEL NB | AMD Radeon |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| OPTIKA NB | No |
| CAMRES NB | Yes |
| LITKEY | Yes |
| USB2 NB | 0 |
| FREQUENCY NB | 4.30 GHz |
| VGA | No |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| TOUCH | Yes |
| USB3 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 2 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| CORE NB | 6 |
| GRAPHICS NB | AMD |
| MEMORY NB | 16 GB |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| DISKSIZE1 NB | 512 GB |
| CPU MODEL NB | 5625U |
| OS NB | Windows 11 Home |
| CPU NB | AMD |
| CPU TYPE NB | Ryzen 5 |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025