Šifra artikla:106-83F500ADYA
Na stanju
Cena 476,370.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
Ekran
Veličina ekrana: 16"
Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600
Format rezolucije: WQXGA
Tip panela: OLED
Ostalo: 500nits (Typical) / 1100nits (Peak) Glossy, 100% DCI-P3, 240Hz, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance, Flicker Free
Procesor
Proizvođač procesora: Intel
Serija procesora: Core Series 2
Klasa procesora: Intel Core Ultra 9
Model procesora: 275HX
Broj jezgara procesora: 24
Broj logičkih jezgara (niti): 24
Radni takt procesora: 2.7 GHz (5.4 GHz)
Keš memorija procesora: 36MB Intel Smart cache
Proces izrade: 3nm
Memorija
Memorija (RAM): 64GB (2x32GB)
Tip memorije: CSODIMM DDR5
Radni takt memorije: 6.400MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe®
Grafička karta
Grafika: nVidia® GeForce®
Model grafike: GeForce® RTX 5080
Količina grafičke memorije: 16GB
Tip grafičke memorije: GDDR7
Ostalo: Boost Clock 2287MHz, TGP 175W, 1334 AI TOPS
Operativni sistem
Bez operativnog sistema
Mreža
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 7, 802.11be (2x2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.4
Žična mreža (LAN): 2.5GbE (2.5 Gigabit ethernet)
Slotovi
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1
1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer and DisplayPort™ 2.1)
1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (2.5GbE RJ-45)
1x Power connector
Kamera
5.0MP with E-shutter
Audio
4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Nahimic Audio, Smart Amplifier (AMP)
Baterija
99.9Wh
Punjač: 400W Slim Tip (3-pin)
Fizičke karakteristike
Dimenzije: 364.38 x 275.94 x 21.9-26.65 mm
Materijal: Aluminijum
Masa: 2.57 kg
Boja: Crna (Eclipse Black)
Slovni raspored tastera: SR
Pozadinsko osvetljenje tastature: Per-key RGB Backlit
Reklamacioni period: 2 godine
| BT | Yes |
| DIMENSION | 364,38 x 26 x 268,06 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 555 x 83 x 354 mm |
| HDMI | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 300W |
| LAN NB | Yes |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 2700g |
| MASS BRUTO | 4900g |
| LITKEY | Yes |
| CAMRES NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 1 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| USB2 NB | 0 |
| COLOR NB | Black |
| HDDRPM NB | No rotation |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | No |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| VGA MODEL NB | GeForce RTX 5080 |
| RESOLUTION NB | 2560 x 1600 |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| VGA | No |
| PORTDISP NB | 2 |
| 3G | No |
| DIVISION | Consumer |
| CASE NB | Aluminum |
| MEMORY CASH NB | 36MB |
| OPTIKA NB | No |
| FREQUENCY NB | 5.40 GHz |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-6400 |
| TOUCH | No |
| USB3.1 NB | 3 |
| USB TYPE C NB | 1 |
| VGA SIZE NB | 16GB |
| WIFI | Yes |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| CPU NB | Intel |
| Charger included | YES |
| MEMORY NB | 64 GB |
| CPU MODEL NB | 275HX |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 9 |
| CORE NB | 24 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| OS NB | Free DOS |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025