Šifra artikla:106-9H6W8ET#ABB
Na stanju
Cena 86,920.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| VGA BRAND PC | Intel |
| RPM PC | No rotation |
| DISPLAY PORT PC | 0 |
| HDMI PC | 1 |
| PSU PC | 90W |
| LPT PC | 0 |
| USB3.1 PC | 3 |
| USB TYPE C PC | 1 |
| VGA PC | 0 |
| WIFI PC | Yes |
| DIMENSION | 177 x 34 x 175 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 498 x 132 x 235 mm |
| FORMAT CASE PC | Desktop Mini |
| MOUS PC | Yes |
| KB PC | Yes |
| RS232 PC | 0 |
| USB2 PC | 0 |
| USB3 PC | 2 |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| DISCSIZE PC | 512 GB |
| CORE CPU | 14 |
| CPU MODEL PC | 14500T |
| CPU PC | Intel |
| CHIPSET PC | Q670 |
| FREQUENCY PC | 4.8 GHz |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| DISC TYPE PC | SSD |
| OS PC | FreeDOS |
| OPTIC PC | No |
| CPU TYPE PC | Core i5 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025