Šifra artikla:106-B8QK1EA#BED
Na stanju
Cena 82,270.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| VGA BRAND PC | AMD |
| OTHER PC | Monitor 23.8" |
| KB PC | Yes |
| VGA PC | 0 |
| RPM PC | No rotation |
| HDMI PC | 1 |
| FORMAT CASE PC | All In One |
| MOUS PC | Yes |
| RS232 PC | 0 |
| PSU PC | 90W |
| MEMORY TYPE PC | DDR5-5500 |
| LPT PC | 0 |
| USB3 PC | 0 |
| USB2 PC | 2 |
| WIFI PC | Yes |
| USB TYPE C PC | 1 |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| DISCSIZE PC | 512 GB |
| OS PC | FreeDOS |
| FREQUENCY PC | 4.3 GHz |
| CORE CPU | 4 |
| VGA MEM PC | Shared |
| CPU MODEL PC | 7520U |
| OPTIC PC | No |
| DISC TYPE PC | SSD |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| VGA MODEL PC | AMD Radeon |
| CPU PC | AMD |
| CPU TYPE PC | Ryzen 5 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025