Šifra artikla:106-BT0S4EA#ABB
Na stanju
Cena 124,360.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
Ekran
Veličina ekrana: 14"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
Format rezolucije: 2K
Tip panela: IPS
Ostalo: edge-to-edge glass, micro-edge, 300 nits, 62.5% sRGB
Touchscreen
Procesor
Klasa procesora: Intel® Core™ procesori (Serija 1)
Model procesora: 7 150U
Broj jezgara procesora: 10
Broj logičkih jezgara (niti): 12
Radni takt procesora: 1.2 GHz (5.4 GHz)
Keš memorija procesora: 12MB Intel® Smart cache
Ostalo: Intel 7
Memorija
Memorija (RAM): 24GB
Tip memorije: LPDDR5
Radni takt memorije: 5.200 MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Graficka karta
Integrated Intel® Graphics
Operativni sistem
Bez operativnog sistema
Mreza
Realtek Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card
Slotovi
1 HDMI-out 2.1;
2 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge);
1 USB Type-A 10Gbps signaling rate;
1 USB Type-A 5Gbps signaling rate
Kamera
5MP IR camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones
Audio
Dual speakers; HP Audio Boost
Baterija
4-cell, 68 Wh Li-ion polymer
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 31.3 x 21.99 x 1.84 cm
Masa: 1.62kg
Boja: Srebrna (Glacier silver)
Slovni raspored tastera: US
Pozadinsko osvetljenje tastature
Reklamacioni period 2 godine
| COLOR DETAIL NB | Srebrna |
| MASS | 1650g |
| CAMRES NB | Yes |
| DISPLAY PANEL NB | Standard |
| USB2 NB | 0 |
| VGA | No |
| BATTCEL NB | LI 4-cell |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION | 313 x 18 x 220 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 473 x 63 x 274 mm |
| BT | Yes |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| COLOR NB | Silver |
| HDMI | 1 |
| HDDRPM NB | No rotation |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| FPSENSOR | No |
| LAN NB | No |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| KEYBOARD | SR |
| PORTDISP NB | 1 |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| THUNDERBOLT | 0 |
| OPTIKA NB | No |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| LITKEY | Yes |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| FREQUENCY NB | 5.40 GHz |
| TOUCH | Yes |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| USB3.1 NB | 1 |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR5-5200 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| USB3 NB | 1 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| CORE NB | 10 |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| MEMORY NB | 24 GB |
| CPU MODEL NB | 150U |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 7 |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| OS NB | Free DOS |
| CPU NB | Intel |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025