Šifra artikla:106-BS9Z7EA#ABB
Na stanju
Cena 183,120.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
Ekran
Veličina ekrana: 14"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
Format rezolucije: 2K
Tip panela: IPS
Ostalo: edge-to-edge glass, micro-edge, Corning® Gorilla® Glass 3, 400 nits, 62.5% sRGB
Touchscreen
Procesor
Proizvođač procesora: Intel
Serija procesora: Core Series 2
Klasa procesora: Intel Core Ultra 7
Model procesora: 258V
Broj jezgara procesora: 8
Broj logičkih jezgara (niti): 8
Radni takt procesora: 2.2 GHz (4.8 GHz)
Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
Proces izrade: 3nm
NPU model: Intel AI Boost
Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 47 TOPS
Memorija
Memorija (RAM): 32GB
Tip memorije: LPDDR5x
Radni takt memorije: 8.533 MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Graficka karta
Integrated Intel Arc
Operativni sistem
Windows 11 Home
Mreza
Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card
Slotovi
1 HDMI 2.1;
1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge);
1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge);
2 USB Type-A 10Gbps signaling rate;
1 headphone/microphone combo
Kamera
5MP IR camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones
Audio
DTS:X® Ultra; Dual speakers; HP Audio Boost; Poly Studio
Baterija
3-cell, 59 Wh Li-ion polymer
* podržava brzo punjenje: oko 50% kapaciteta za 30 minuta
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 31.3 x 21.85 x 1.46 cm
Masa: 1.38kg
Boja: Tamno plava (Atmospheric blue)
Slovni raspored tastera: US
Pozadinsko osvetljenje tastature
Reklamacioni period 3 godine
| BT | Yes |
| COLOR NB | Blue |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION | 313.5 x 15 x 218 mm |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | EN |
| VGA MODEL NB | Intel UHD |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| TOUCH | Yes |
| USB2 NB | 1 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| 3G | No |
| FPSENSOR | No |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| BATTCEL NB | LI 3-cell |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| COLOR DETAIL NB | Teget |
| MASS BRUTO | 2450g |
| DIMENSION WITH PAC | 380 x 80 x 280 mm |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| PORTDISP NB | 2 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| LAN NB | No |
| USB3 NB | 0 |
| MASS | 1390g |
| USB3.1 NB | 2 |
| LITKEY | Yes |
| WIFI | Yes |
| FREQUENCY NB | 4.80 GHz |
| THUNDERBOLT | 1 |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| VGA | No |
| OS NB | Windows 11 Home |
| CPU NB | Intel |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 7 |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
| CORE NB | 8 |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| MEMORY NB | 32 GB |
| CPU MODEL NB | 258V |
| GRAPHICS NB | Integrated |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025