Šifra artikla:106-21TR000JRM
Na stanju
Cena 522,070.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| BT | Yes |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION | 303 x 20 x 231 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DIVISION | SMB |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY NB | 4.80 GHz |
| THUNDERBOLT | 2 |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR5x-8533 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| VGA | No |
| COLOR DETAIL NB | Siva |
| COLOR NB | Gray |
| FPSENSOR | Yes |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| CASE NB | Aluminum |
| LAN NB | No |
| RESOLUTION NB | 2000 x 1600 |
| CARDREADER | No |
| CAMRES NB | Yes |
| PORTDISP NB | 2 |
| TOUCH | No |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 100W |
| USB2 NB | 0 |
| KEYBOARD | EN |
| WIFI | Yes |
| MASS | 1660g |
| HDMI MICRO | 0 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| 3G | No |
| CORE NB | 8 |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| CPU MODEL NB | 258V |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| MEMORY NB | 32 GB |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 7 |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| OS NB | Windows 11 Pro |
| CPU NB | Intel |
| Charger included | YES |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025