Šifra artikla:106-91D00011RM
Na stanju
Cena 69,210.00 RSD
Cena dostave po komadu: 700 RSD
| RPM PC | No rotation |
| DIMENSION | 292 x 89 x 340 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 530 x 195 x 395 mm |
| DISPLAY PORT PC | 1 |
| HDMI PC | 1 |
| PSU PC | 260W |
| KB PC | Does not have |
| USB2 PC | 2 |
| VGA PC | 0 |
| WIFI PC | Yes |
| FORMAT CASE PC | Tower |
| MOUS PC | Does not have |
| VGA BRAND PC | AMD |
| LPT PC | 0 |
| RS232 PC | 0 |
| MEMORY TYPE PC | DDR5-5600 |
| USB3 PC | 0 |
| USB3.1 PC | 4 |
| USB TYPE C PC | 1 |
| CHIPSET PC | AMD Soc Platform |
| VGA MODEL PC | AMD Radeon |
| OS PC | FreeDOS |
| CPU PC | AMD |
| DISC TYPE PC | SSD |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| DISCSIZE PC | 512 GB |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| OPTIC PC | No |
| CORE CPU | 6 |
| CPU MODEL PC | 220 |
| FREQUENCY PC | 4.9 GHz |
| CPU TYPE PC | Ryzen 5 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025