Šifra artikla:106-F0HR00AKRI
Na stanju
Cena 91,350.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| OTHER PC | Monitor 23.8" |
| VGA PC | 0 |
| VGA BRAND PC | AMD |
| DIMENSION | 540 x 192 x 431 mm |
| FORMAT CASE PC | All In One |
| HDMI PC | 2 |
| MOUS PC | Yes |
| RPM PC | No rotation |
| PSU PC | 90W |
| DIMENSION WITH PAC | 670 x 229 x 553 mm |
| LPT PC | 0 |
| DISPLAY PORT PC | 0 |
| KB PC | Yes |
| USB2 PC | 2 |
| MEMORY TYPE PC | DDR5-4800 |
| USB3 PC | 0 |
| USB3.1 PC | 1 |
| USB TYPE C PC | 0 |
| WIFI PC | Yes |
| CORE CPU | 6 |
| DISCSIZE PC | 512 GB |
| DISC TYPE PC | SSD |
| GRAPHICS PC | Integrated |
| CPU MODEL PC | 7535HS |
| OPTIC PC | No |
| CPU PC | AMD |
| CHIPSET PC | AMD Soc Platform |
| MEMORY SIZE PC | 16 GB |
| VGA MODEL PC | AMD Radeon |
| OS PC | FreeDOS |
| CPU TYPE PC | Ryzen 5 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025