Šifra artikla:106-21U2004YCX
Na stanju
Cena 134,040.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| COLOR NB | Black |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION | 313 x 15 x 220 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 456 x 71 x 300 mm |
| PORTDISP NB | 1 |
| MASS | 1800g |
| MASS BRUTO | 2300g |
| RESOLUTION NB | 2880 x 1800 |
| THUNDERBOLT | 1 |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| TOUCH | No |
| USB TYPE C NB | 1 |
| BT | Yes |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | Yes |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| BATTCEL NB | LI 4-cell |
| HDMI | 1 |
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| MEMORY CASH NB | 8MB |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| KEYBOARD | EN |
| DIVISION | SMB |
| OPTIKA NB | No |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| LITKEY | Yes |
| CASE NB | Aluminum |
| CAMRES NB | Yes |
| LAN NB | Yes |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| VGA MODEL NB | Intel AI |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR5x-8533 |
| FREQUENCY NB | 4.50 GHz |
| VGA | No |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| VGA SIZE NB | Shared |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| WIFI | No |
| USB2 NB | 0 |
| 3G | No |
| USB3 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 2 |
| CORE NB | 8 |
| DISKSIZE1 NB | 512 GB |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| MEMORY NB | 16 GB |
| CPU NB | Intel |
| CPU MODEL NB | 226V |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 5 |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
| OS NB | Free DOS |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025