Šifra artikla:106-83L0007KYA
Na stanju
Cena 332,920.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DIVISION | Consumer |
| LAN NB | No |
| KEYBOARD | SR |
| MASS BRUTO | 3770g |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY NB | 5.10GHz |
| CAMRES NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 2 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| USB2 NB | 0 |
| USB3 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 2 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| 3G | No |
| BT | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Siva |
| COLOR NB | Gray |
| FPSENSOR | No |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION | 363 x 18 x 254 mm |
| CARDREADER | Yes |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| DIMENSION WITH PAC | 592 x 79 x 332 mm |
| HDMI | 1 |
| PORTDISP NB | 2 |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| CASE NB | Aluminum |
| MEMORY CASH NB | 24MB |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| MASS | 2100g |
| TOUCH | No |
| VGA MODEL NB | NVIDIA RTX 5070 |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 2880 x 1800 |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR5x-8400 |
| VGA | No |
| VGA SIZE NB | 8GB |
| WIFI | Yes |
| CORE NB | 16 |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| CPU MODEL NB | 255H |
| CPU NB | Intel |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| MEMORY NB | 32 GB |
| OS NB | Windows 11 Pro |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 7 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025