Šifra artikla:106-83TF001ARM
Na stanju
Cena 138,110.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| BT | Yes |
| FPSENSOR | No |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 2 |
| DIVISION | Consumer |
| MEMORY CASH NB | 8MB |
| MASS | 1770g |
| VGA MODEL NB | AMD Radeon |
| OPTIKA NB | No |
| USB2 NB | 0 |
| COLOR DETAIL NB | Bež |
| COLOR NB | Beige |
| CARDREADER | Yes |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| LITKEY | Yes |
| RESOLUTION NB | 2880 x 1800 |
| THUNDERBOLT | 0 |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| TOUCH | No |
| USB TYPE C NB | 2 |
| VGA | No |
| 3G | No |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION | 360 x 16 x 257 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 571 x 94 x 324 mm |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| LAN NB | No |
| MASS BRUTO | 3750g |
| FREQUENCY NB | 4.60 GHz |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR5x-8000 |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| USB3 NB | 1 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| WIFI | Yes |
| DISKSIZE1 NB | 512 GB |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CORE NB | 6 |
| OS NB | Free DOS |
| CPU NB | AMD |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
| MEMORY NB | 16 GB |
| CPU MODEL NB | 445 |
| CPU TYPE NB | Ryzen AI 7 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025