Šifra artikla:106-83QS001UYA
Na stanju
Cena 178,100.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| BT | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Tirkizna |
| COLOR NB | Turquoise |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| MEMORY CASH NB | 8MB |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1190g |
| OPTIKA NB | No |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| MASS BRUTO | 1890g |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY NB | 4.60 GHz |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION WITH PAC | 512 x 75 x 285 mm |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
| CORE NB | 6 |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Ryzen AI 7 |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| MEMORY NB | 32 GB |
| CPU MODEL NB | 445 |
| OS NB | Windows 11 Home |
| CPU NB | AMD |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025