Šifra artikla:106-83TD002MYA
Na stanju
Cena 151,210.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| BT | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Bež |
| DIMENSION | 316 x 26 x 228 mm |
| HDMI | 1 |
| LAN NB | No |
| OPTIKA NB | No |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY NB | 4.60 GHz |
| THUNDERBOLT | 1 |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| USB3.1 NB | 1 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| HDDRPM NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION WITH PAC | 535 x 92 x 293 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 2 |
| MASS | 1400g |
| MASS BRUTO | 3050g |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR5x-8000 |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| USB2 NB | 0 |
| USB3 NB | 0 |
| VGA | No |
| COLOR NB | Seashell |
| CARDREADER | Yes |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| DIVISION | Consumer |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| CASE NB | Aluminum |
| MEMORY CASH NB | 8MB |
| KEYBOARD | SR |
| VGA MODEL NB | AMD Radeon |
| CAMRES NB | Yes |
| TOUCH | Yes |
| VGA SIZE NB | Shared |
| CPU MODEL NB | 445 |
| OS NB | Free DOS |
| CPU NB | AMD |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Ryzen AI 7 |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
| CORE NB | 6 |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| MEMORY NB | 32 GB |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025