Šifra artikla:106-83KY006WYA
Na stanju
Cena 314,420.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| HDDRPM NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 2 |
| DIVISION | Consumer |
| CASE NB | Aluminum |
| KEYBOARD | SR |
| VGA MODEL NB | GeForce RTX 5070 |
| FREQUENCY NB | 5.40 GHz |
| RESOLUTION NB | 2560 x 1600 |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-5600 |
| VGA SIZE NB | 8GB |
| COLOR NB | White |
| CARDREADER | Yes |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 230W |
| MEMORY CASH NB | 36MB |
| LAN NB | No |
| MASS BRUTO | 3600g |
| OPTIKA NB | No |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| BT | Yes |
| TOUCH | No |
| COLOR DETAIL NB | Bela |
| USB3.1 NB | 2 |
| DIMENSION | 361.7 x 18 x 263,4 mm |
| VGA | No |
| DIMENSION WITH PAC | 554 x 76 x 339 mm |
| MASS | 2050g |
| LITKEY | Yes |
| USB2 NB | 0 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| MEMORY NB | 32 GB |
| CORE NB | 24 |
| CPU MODEL NB | 275HX |
| CPU NB | Intel |
| Charger included | YES |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 9 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| OS NB | Free DOS |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025