Šifra artikla:106-83JE01A7YA
Na stanju
Cena 235,480.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| BT | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Siva |
| PORTDISP NB | 1 |
| HDMI | 1 |
| MEMORY CASH NB | 20MB |
| MASS | 2190g |
| OPTIKA NB | No |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY NB | 4.60 GHz |
| THUNDERBOLT | 0 |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| USB TYPE C NB | 1 |
| VGA | No |
| VGA SIZE NB | 8GB |
| WIFI | Yes |
| COLOR NB | Gray |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION | 359.9 x 24 x 259 mm |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| DIVISION | Consumer |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| USB2 NB | 0 |
| HDDRPM NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION WITH PAC | 541 x 86 x 342 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| LAN NB | Yes |
| MASS BRUTO | 3360g |
| VGA MODEL NB | NVIDIA RTX 5060 |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1080 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-4800 |
| USB3.1 NB | 3 |
| 3G | No |
| CORE NB | 10 |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| MEMORY NB | 32 GB |
| CPU MODEL NB | 13645HX |
| OS NB | Free DOS |
| CPU NB | Intel |
| CPU TYPE NB | Core i7 |
| SCREEN SIZE NB | 15.6" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025