Šifra artikla:106-83Q6001HYA
Na stanju
Cena 273,750.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION | 344 x 20 x 245 mm |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| DIVISION | Consumer |
| KEYBOARD | SR |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-5600 |
| 3G | No |
| BT | Yes |
| PORTDISP NB | 2 |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| MEMORY CASH NB | 24MB |
| MASS | 1870g |
| MASS BRUTO | 2600g |
| VGA MODEL NB | NVIDIA RTX 5060 |
| OPTIKA NB | No |
| THUNDERBOLT | 0 |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| USB2 NB | 0 |
| USB3 NB | 3 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| COLOR NB | Black |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION WITH PAC | 543 x 80,5 x 336 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| LAN NB | Yes |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY NB | 5.00 GHz |
| RESOLUTION NB | 2560 x 1600 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| TOUCH | No |
| VGA | No |
| VGA SIZE NB | 8GB |
| WIFI | Yes |
| CORE NB | 10 |
| MEMORY NB | 32 GB |
| SCREEN SIZE NB | 15.3” |
| OS NB | Free DOS |
| CPU NB | AMD |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| CPU MODEL NB | 465 |
| CPU TYPE NB | Ryzen AI 9 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025