Šifra artikla:106-83F500L4YA
Na stanju
Cena 393,230.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| COLOR NB | Black |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 364,38 x 26 x 268,06 mm |
| DIVISION | Consumer |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 2560 x 1600 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-6400 |
| TOUCH | No |
| USB3.1 NB | 3 |
| VGA SIZE NB | 12GB |
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| HDDRPM NB | No rotation |
| CARDREADER | No |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 2700g |
| BT | Yes |
| MASS BRUTO | 4900g |
| DIMENSION WITH PAC | 555 x 83 x 354 mm |
| LITKEY | Yes |
| PORTDISP NB | 2 |
| CAMRES NB | Yes |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| CASE NB | Aluminum |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| MEMORY CASH NB | 36MB |
| USB2 NB | 0 |
| LAN NB | Yes |
| USB TYPE C NB | 1 |
| VGA MODEL NB | GeForce RTX 5070 Ti |
| WIFI | Yes |
| FREQUENCY NB | 5.40 GHz |
| THUNDERBOLT | 1 |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| VGA | No |
| 3G | No |
| MEMORY NB | 32 GB |
| OS NB | Free DOS |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 9 |
| CORE NB | 24 |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| CPU MODEL NB | 275HX |
| CPU NB | Intel |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025