Šifra artikla:106-C28LTEA#BED
Na stanju
Cena 261,250.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| BT | Yes |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION | 397.5 x 28 x 278 mm |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 2950g |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY NB | 5.00 GHz |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| USB3 NB | 1 |
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| COLOR NB | Black |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION WITH PAC | 461 x 94 x 332 mm |
| BATTCEL NB | LI 6-cell |
| ConnTypeMaxChPwer | Barrel 240W |
| FPSENSOR | No |
| MASS BRUTO | 4640g |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| VGA MODEL NB | NVIDIA RTX 5070 |
| HDMI | 1 |
| TOUCH | No |
| MEMORY CASH NB | 16MB |
| USB3.1 NB | 2 |
| OPTIKA NB | No |
| VGA | No |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1080 |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-5600 |
| USB2 NB | 0 |
| USB TYPE C NB | 1 |
| VGA SIZE NB | 8GB |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| CORE NB | 8 |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| OS NB | Free DOS |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 17.3" |
| MEMORY NB | 32 GB |
| CPU NB | AMD |
| CPU TYPE NB | Ryzen AI 7 |
| CPU MODEL NB | 350 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025