Šifra artikla:106-B3AD9AT#BED
Na stanju
Cena 116,350.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
Ekran
Veličina ekrana: 16"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
Format rezolucije: WUXGA
Tip panela: IPS
Ostalo: anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Procesor
Klasa procesora: Intel Core i5
Model procesora: i5-1334U
Broj jezgara procesora: 10
Broj logičkih jezgara (niti): 12
Radni takt procesora: 1.3 GHz (4.6 GHz)
Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
Ostalo: 10nm Intel 7
Memorija
Memorija (RAM): 16GB (1x16)
Tip memorije: DDR5
Radni takt memorije: 5.600MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: M.2 PCIe NVMe
Grafička karta
Intel Iris Xe Graphics functions as Intel UHD Graphics
Operativni sistem
Bez operativnog sistema
Mreža
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: WiFi 6E AX211 (2x2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Slotovi
1 HDMI 2.1;
2 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered);
1 stereo headphone/microphone combo jack;
1 RJ-45 (LAN)
Kamera
FHD 1080p
Audio
Audio by Poly Studio, dual stereo speakers, dual array microphones
Baterija
HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion polymer
Fizičke karakteristike
Dimenzije: 35.94 x 25.1 x 1.7 cm (pozadi); 35.94 x 25.1 x 1.09 cm (napred)
Masa: 1.74kg
Boja: Srebrna (Pike silver)
Slovni raspored tastera: SR
Spill resistant keyboard (tastatura otporna na prosipanje tečnosti)
Reklamacioni period: 2 godine
| COLOR NB | Silver |
| HDDRPM NB | No rotation |
| CARDREADER | No |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| Connector type and Max Charging power | - |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1740g |
| MASS BRUTO | 2300g |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| USB2 NB | 0 |
| USB3 NB | 2 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| BATTCEL NB | LI 3-cell |
| BT | Yes |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Srebrna |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 356 x 18 x 251 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 420 x 65 x 333 mm |
| PORTDISP NB | 2 |
| HDMI | 1 |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| LAN NB | Yes |
| VGA MODEL NB | Intel UHD |
| OPTIKA NB | No |
| LITKEY | No |
| FREQUENCY NB | 4.60 GHz |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-5600 |
| DISPLAY PANEL NB | Standard |
| TOUCH | No |
| USB3.1 NB | 0 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| 3G | No |
| CORE NB | 10 |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| CPU NB | Intel |
| CPU TYPE NB | Core i5 |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| MEMORY NB | 16 GB |
| CPU MODEL NB | i5-1334U |
| OS NB | Free DOS |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025