Šifra artikla:106-C8NH2EA#BED
Na stanju
Cena 212,560.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| BATTCEL NB | LI 6-cell |
| COLOR DETAIL NB | Plava |
| HDDRPM NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 313.7 x 15 x 216.2 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 380 x 80 x 280 mm |
| HDMI | 0 |
| ConnTypeMaxChPwer | - |
| MEMORY CASH NB | 8MB |
| LAN NB | No |
| KEYBOARD | SR |
| LITKEY | Yes |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| TOUCH | Yes |
| USB2 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 0 |
| COLOR NB | Blue |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 3 |
| FREQUENCY NB | 4.50 GHz |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR5x-8533 |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| BT | Yes |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| MASS | 1340g |
| MASS BRUTO | 2500g |
| VGA MODEL NB | Intel Arc |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 2880 x 1800 |
| CAMRES NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 2 |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| USB3 NB | 0 |
| USB TYPE C NB | 3 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| MEMORY NB | 16 GB |
| OS NB | Windows 11 Home |
| CORE NB | 8 |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| DISKSIZE1 NB | 512 GB |
| CPU MODEL NB | 226V |
| CPU NB | Intel |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 5 |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025