Šifra artikla:106-C8NK3EA#ABB
Na stanju
Cena 513,800.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| BATTCEL NB | LI 6-cell |
| CARDREADER | No |
| PORTDISP NB | 2 |
| LAN NB | Yes |
| KEYBOARD | EN |
| RESOLUTION NB | 2560 x 1600 |
| USB2 NB | 0 |
| BT | Yes |
| COLOR NB | Black |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| MEMORY CASH NB | 36MB |
| MASS | 2710g |
| VGA MODEL NB | GeForce RTX 5090 |
| OPTIKA NB | No |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY NB | 5.40 GHz |
| CAMRES NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 0 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-5600 |
| TOUCH | No |
| VGA SIZE NB | 24GB |
| 3G | No |
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| HDDRPM NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 356.5 x 22.9 x 269 mm |
| DIMENSION WITH PAC | 428 x 94 x 332 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| MASS BRUTO | 4740g |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| USB3 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 2 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| CPU MODEL NB | 275HX |
| OS NB | Free DOS |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CORE NB | 24 |
| GRAPHICS NB | AMD |
| CPU NB | Intel |
| MEMORY NB | 32 GB |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 9 |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025