Šifra artikla:106-C8PX2EA#BED
Na stanju
Cena 108,790.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
Osnovne Karakteristike
Operativni Sistem: Free DOS
Povezivanje
HDMI: 1
USB 3.0: 2
Ulazi i Izlazi
VGA: Ne
Ekran
Dijagonala Ekrana: 15.6"
Ekran Ostalo: Anti-glare
Rezolucija Ekrana: 1920 x 1080
Tip Panela: IPS
Touchscreen: Ne
Procesor i Čipset
Klasa Procesora: Core 7
Model procesora: 255U
Radni Takt Procesora: 5.20 GHz
Broj jezgara procesora: 12
L3 Keš: 12MB
Memorija RAM
Memorija RAM - Memorija RAM: 32 GB
Skladištenje Podataka
SSD Interfejs: SSD
Grafika
Grafika: Integrated
Model Grafike: Intel UHD
Mreža
Bluetooth: Da
LAN: Ne
WiFI: Da
Mobilna Mreža
GSM Mreža: Ne
Priključci
Čitač Kartica: Ne
Priključci na zadnjem panelu
Ukupno USB-C: 1
Tastatura
Osvetljena: Ne
Slovni Raspored: SR
Baterija
Broj Ćelija Baterije: LI 3-cell
Fizičke Karakteristike
Boja: Blue gray
Dimenzije: 359,8 x 19 x 236 mm
Masa: 1590g
Masa Bruto: 2290g
Opis Boje: Plavo siva
Bezbednost
Čitač Otiska Prsta: Ne
Reklamacioni period: 12 meseci
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 359,8 x 19 x 236 mm |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 1 |
| HDMI | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| LAN NB | No |
| KEYBOARD | SR |
| MASS BRUTO | 2290g |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1080 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| USB TYPE C NB | 1 |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| BATTCEL NB | LI 3-cell |
| BT | Yes |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION WITH PAC | 520 x 69 x 305 mm |
| CAMRES NB | Yes |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| USB3 NB | 2 |
| COLOR DETAIL NB | Plavo siva |
| COLOR NB | Blue gray |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| MASS | 1590g |
| VGA MODEL NB | Intel UHD |
| OPTIKA NB | No |
| LITKEY | No |
| FREQUENCY NB | 5.20 GHz |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | DDR5-5600 |
| TOUCH | No |
| USB2 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 0 |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| CORE NB | 12 |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| CPU MODEL NB | 255U |
| MEMORY NB | 32 GB |
| OS NB | Free DOS |
| CPU NB | Intel |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 7 |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 15.6" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025