Šifra artikla:106-B66U7AT#BED
Na stanju
Cena 238,700.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| COLOR DETAIL NB | Teget |
| FPSENSOR | Yes |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| LAN NB | No |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1160g |
| FREQUENCY NB | 4.80 GHz |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| CAMRES NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 2 |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| MEMORY TYPE NB | LPDDR5x-8533 |
| USB3.1 NB | 1 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| WIFI | Yes |
| BATTCEL NB | LI 6-cell |
| BT | Yes |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION | 314 x 10 x 217mm |
| DIMENSION WITH PAC | 420 x 80 x 320 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 1 |
| Connector type and Max Charging power | - |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| VGA MODEL NB | Intel Arc |
| LITKEY | Yes |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| DISPLAY PANEL NB | Standard |
| TOUCH | No |
| USB2 NB | 0 |
| USB TYPE C NB | 3 |
| 3G | No |
| COLOR NB | Dark blue |
| CARDREADER | No |
| HDMI | 1 |
| MASS BRUTO | 1500g |
| OPTIKA NB | No |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| USB3 NB | 0 |
| VGA | No |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| CPU NB | Intel |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
| CORE NB | 8 |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| MEMORY NB | 32 GB |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 7 |
| CPU MODEL NB | 258V |
| OS NB | Windows 11 Pro |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025