Šifra artikla:106-NX.BB7EX.00A
Na stanju
Cena 107,370.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| COLOR NB | Gray |
| FPSENSOR | Yes |
| USB TYPE A NB | 2 |
| BT | Bluetooth 5.3 |
| COLOR DETAIL NB | Siva |
| CARDREADER | Yes |
| HDMI | 1 |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| WIFI | Yes |
| BATTCEL NB | LI 3-cell |
| DIMENSION WITH PAC | 498 x 65 x 310 mm |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| USB TYPE C NB | 2 |
| CORE NB | 5 |
| OS NB | Does not have |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1 NB | 512 GB |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| MEMORY NB | 16 GB |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core i5 |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
| CPU NB | Intel |
| Charger included | YES |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025