Šifra artikla:106-90NR0LD1-M00760
Na stanju
Cena 464,430.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
Ekran
Veličina ekrana: 16 inča
Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600
Format rezolucije: 2.5K
Tip panela: Mini LED
Osvežavanje: 240Hz
Ostalo: Anti-glare, 100% DCI-P3 color gamut, G-Sync, Pantone Validated, Dolby Vision HDR, 3ms odziv, ROG Nebula HDR Display, 1200 nita, Kontrast 100.000:1
Procesor
Proizvođač procesora: Intel
Serija procesora: Ultra Series 2
Klasa procesora: Intel Core Ultra 9
Model procesora: 275HX
Broj jezgara procesora: 24
Broj logičkih jezgara (niti): 24
Radni takt procesora: 2.7 GHz (5.4 GHz)
Keš memorija procesora: 40MB L2
Neuralni procesor NPU model: Intel AI Boost
Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 13 TOPS
Memorija
Memorija (RAM): 64GB
Tip memorije: DDR5
Broj slotova: 2
Popunjeni slotovi: 2
Slobodni slotovi: 0
Maksimalno podržano: 64GB
Hard disk
SSD: 2TB
SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0
Disk slotovi: 2
Interfejs raspooživih slotova: 1x PCIe 4.0 x4
Raspoloživi slotovi: 1
Grafička karta
Tip grafičke: Neintegrisana
Grafika: nVidia GeForce
Model grafike: RTX 5080
Količina grafičke memorije: 16GB
Tip grafičke memorije: GDDR7
Ostalo: ROG Boost: 1.550MHz@175W (1.500MHz Boost + 50MHz OC)
Operativni sistem
Microsoft Windows 11 Home
Mreža
Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth verzija: 5.4
Žična mreža (LAN): 2.5GBase-T (Gigabit)
Ostale osobine: Triple band 2x2
Slotovi
Thunderbolt: 2x Thunderbolt 5
DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta
HDMI priključci: 1x HDMI 2.1
Ukupno USB priključaka: 3
USB-A priključci: 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2)
RJ-45 (LAN): 1
Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack)
Kamera
Rezolucija: 1080p
Model: FHD IR
Audio
Zvučnici: Da
Mikrofon: Ugrađen
Ostalo: Smart Amp Technology, Dolby Atmos, AI noise canceling, Hi-Res certifikat
Baterija
Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4
Kapacitet baterije: 90Wh
Ostalo: 4S1P
AC Adapter (punjač): 380W
Fizičke karakteristike
Dimenzije: 354mm x 268mm x 22.8~30.8mm
Masa: 2.80kg
Boja: Crna Opis boje: Off Black
Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Podržan preko touch panela Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje
Ostalo: Copilot taster, Chiclet, Per-Key RGB
Reklamacioni period: 24 meseca
Napomena: Pravo na ukupnu garanciju od 3 godine (2+1) na Asus laptopove ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.asus.com/rs-en/events/infoM/activity_acwbWEP
| CARDREADER | No |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| MEMORY CASH NB | 36MB |
| LITKEY | Yes |
| RESOLUTION NB | 2560 x 1600 |
| SCREEN TYPE NB | Anti-Glare |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| CARRY BAG | Yes |
| USB TYPE C NB | 0 |
| BT | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION WITH PAC | 481 x 65 x 288mm |
| PORTDISP NB | 2 |
| HDMI | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | Rectangle 380W |
| LAN NB | No |
| MASS | 1700g |
| OPTIKA NB | No |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| USB2 NB | 0 |
| USB3 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 3 |
| VGA SIZE NB | 16GB |
| WIFI | Yes |
| BATTCEL NB | LI 4-cell |
| COLOR NB | Black |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 354 x 23 x 228 mm |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| KEYBOARD | SR |
| MASS BRUTO | 2366g |
| VGA MODEL NB | GeForce RTX 5080 |
| FREQUENCY NB | 5.40 GHz |
| CAMRES NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 2 |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| VGA | No |
| 3G | No |
| OS NB | Windows 11 Home |
| Charger included | YES |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| MEMORY NB | 64 GB |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 9 |
| CORE NB | 24 |
| DISKSIZE1 NB | 2 TB |
| CPU MODEL NB | 275HX |
| CPU NB | Intel |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025