Šifra artikla:106-NH.DAAEX.001
Na stanju
Cena 87,300.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
Procesor
Grafika
Ekran
Memorija
Skladištenje
Mreža i povezivanje
Portovi i konekcije
Multimedija i dodatne funkcije
Baterija i napajanje
Fizičke karakteristike
Više od performansi
Ovaj računar nudi mnogo više od performansi. Intel® Core™ procesori 13. generacije unapređuju rad na računaru u realnom vremenu i omogućavaju veoma efikasno obavljanje više zadataka istovremeno.
Snaga za raznovrsnu primenu
Poboljšajte svakodnevne performanse u pokretu na ovoj snažnoj mašini. Idealan je za igranje, kreiranje ili strimovanje, dobijate snagu koja vam je potrebna, kada god vam zatreba.
Nesputane gejmerske performanse
Osetite šta znače vrhunske performanse sa grafičkim procesorom serije NVIDIA® GeForce RTX™ 30. Pokreće ga NVIDIA arhitektura Ampere koja objedinuje jezgra za prećenje svetlosti, Tensor jezgra i multiprocesore za strimovanje koji su zaslužni za veliki skok u gejmerskim performansama.
Maksimalne performanse
DDR5 je najnovija RAM memorija za laptop računare koja nudi brže performanse, veći propusni opseg i manju potrošnju električne energije u odnosu na memoriju DDR4. Idealna je za gejming, uređivanje video zapisa i kreiranje sadržaja.
Neograničena brzina
PCIe SSD NVMe disk 4. generacije nudi brzine čitanja i upisivanja do 7 GB/s, što je 5x brže od SATA SSD diskova. Idealan je za igre i zahtevne zadatke.
| HDDRPM NB | No rotation |
| DIMENSION | 362.2 x 248.47 x 22.9 mm |
| PORTDISP NB | 1 |
| HDMI | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 100W |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| MASS BRUTO | 2940g |
| USB TYPE C NB | 1 |
| 3G | No |
| BT | Yes |
| COLOR NB | Black |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| CAMRES NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 1 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | ComfyView |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| USB2 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 2 |
| WIFI | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| CARDREADER | No |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION WITH PAC | 498.0 x 310.0 x 65.0 mm |
| LAN NB | Yes |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1950g |
| VGA MODEL NB | NVIDIA GeForce GTX3050 |
| LITKEY | Yes |
| FREQUENCY NB | 4.70 GHz |
| USB3 NB | 0 |
| VGA | No |
| CORE NB | 8 |
| CPU MODEL NB | 13420H |
| OS NB | Does not have |
| CPU NB | Intel |
| Charger included | YES |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1 NB | 512 GB |
| MEMORY NB | 16 GB |
| CPU TYPE NB | Core i5 |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025