Šifra artikla:106-NH.QVYEX.013
Na stanju
Cena 467,990.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| BATTCEL NB | LI 4-cell |
| CARDREADER | Yes |
| MASS | 3200g |
| OPTIKA NB | No |
| FREQUENCY NB | 5.40 GHz |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| TOUCH | No |
| USB3.1 NB | 3 |
| VGA | No |
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| COLOR NB | Black |
| DIMENSION | 404.0 x 311.6 x 28.9 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 2 |
| HDMI | 1 |
| MEMORY CASH NB | 36MB |
| LAN NB | Yes |
| KEYBOARD | SR |
| RESOLUTION NB | 2560 x 1600 |
| THUNDERBOLT | 2 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| USB2 NB | 0 |
| USB TYPE C NB | 1 |
| VGA SIZE NB | 16GB |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| BT | Yes |
| HDDRPM NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION WITH PAC | 597.0 x 425.0 x 98.0 mm |
| ConnTypeMaxChPwer | Rectangle 400W |
| MASS BRUTO | 78100g |
| VGA MODEL NB | GeForce RTX 5080 |
| LITKEY | Yes |
| SCREEN TYPE NB | ComfyView |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| OS NB | Windows 11 Pro |
| CPU NB | Intel |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 9 |
| CPU MODEL NB | 275HX |
| CORE NB | 24 |
| SCREEN SIZE NB | 18.0” |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| MEMORY NB | 64 GB |
| Charger included | YES |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025