Šifra artikla:106-NX.JW6EX.00E
Na stanju
Cena 85,080.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| BT | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Plava |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 1 |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 1530g |
| CAMRES NB | Yes |
| THUNDERBOLT | 0 |
| SCREEN TYPE NB | ComfyView |
| USB2 NB | 0 |
| USB3 NB | 2 |
| USB TYPE C NB | 2 |
| VGA | No |
| VGA SIZE NB | Shared |
| COLOR NB | Blue |
| HDDRPM NB | No rotation |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION WITH PAC | 498 x 65 x 310 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1080 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION | 357.70 x 17.90 x 234.40 mm |
| LAN NB | No |
| MASS BRUTO | 2560g |
| VGA MODEL NB | Intel UHD |
| LITKEY | No |
| FREQUENCY NB | 5.40 GHz |
| TOUCH | No |
| USB3.1 NB | 0 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| CPU MODEL NB | 150U |
| CORE NB | 10 |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| CPU NB | Intel |
| SCREEN SIZE NB | 15.6" |
| MEMORY NB | 16 GB |
| OS NB | Does not have |
| Charger included | YES |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core 7 |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025