Šifra artikla:106-NH.QZ7EX.017
Na stanju
Cena 140,750.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| BATTCEL NB | LI 4-cell |
| BT | Yes |
| PORTDISP NB | 1 |
| THUNDERBOLT | 1 |
| USB TYPE C NB | 1 |
| VGA SIZE NB | 8GB |
| COLOR DETAIL NB | Crna |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION | 362.3 x 239.89 x 23.5 mm |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | Barrel 135W |
| MEMORY CASH NB | 12MB |
| LAN NB | Yes |
| FREQUENCY NB | 4.80 GHz |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN TYPE NB | ComfyView |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| USB2 NB | 0 |
| USB3 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 3 |
| COLOR NB | Black |
| HDDRPM NB | No rotation |
| FPSENSOR | No |
| DIMENSION WITH PAC | 498.0 x 310.0 x 65.0 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| MASS | 2100g |
| MASS BRUTO | 3260g |
| VGA MODEL NB | NVIDIA RTX 5050 |
| OPTIKA NB | No |
| LITKEY | Yes |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| OS NB | Does not have |
| CPU TYPE NB | Core 5 |
| SCREEN SIZE NB | 15.6" |
| CORE NB | 10 |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| CPU NB | Intel |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| MEMORY NB | 16 GB |
| CPU MODEL NB | 210H |
| Charger included | YES |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025