Šifra artikla:106-90NR0LP1-M002K0
Na stanju
Cena 246,960.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| BATTCEL NB | LI 4-cell |
| DIMENSION | 399 x 24 x 298 mm |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 2 |
| KEYBOARD | SR |
| MASS BRUTO | 6357g |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 2560 x 1600 |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| CARRY BAG | Yes |
| USB3 NB | 0 |
| USB3.1 NB | 3 |
| VGA | No |
| VGA SIZE NB | 8GB |
| BT | Yes |
| COLOR DETAIL NB | Siva |
| COLOR NB | Gray |
| HDDRPM NB | No rotation |
| ConnTypeMaxChPwer | Rectangle 280W |
| CARDREADER | No |
| MEMORY CASH NB | 36MB |
| FPSENSOR | No |
| MASS | 3200g |
| DIMENSION WITH PAC | 576 x 189 x 369 mm |
| VGA MODEL NB | NVIDIA RTX 5060 |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| USB2 NB | 0 |
| HDMI | 1 |
| USB TYPE C NB | 1 |
| LAN NB | No |
| WIFI | Yes |
| LITKEY | Yes |
| 3G | No |
| FREQUENCY NB | 5.40 GHz |
| THUNDERBOLT | 1 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| TOUCH | No |
| MEMORY NB | 16 GB |
| OS NB | Windows 11 Home |
| SCREEN SIZE NB | 18.0” |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| GRAPHICS NB | Nvidia |
| CPU MODEL NB | 275HX |
| Charger included | YES |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 9 |
| CORE NB | 24 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| CPU NB | Intel |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025