Šifra artikla:106-90NB14Y1-M00HR0
Na stanju
Cena 157,540.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| COLOR DETAIL NB | Tamno siva |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| CARRY BAG | Rog |
| TOUCH | Yes |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| Charger included | YES |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 7 |
| CPU MODEL NB | 258V |
| OS NB | Windows 11 Home |
| CPU NB | Intel |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
| MEMORY NB | 32 GB |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025