Šifra artikla:106-90NB13W2-M00HB0
Na stanju
Cena 108,470.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| BATTCEL NB | LI 3-cell |
| BT | Yes |
| COLOR NB | Silver |
| FPSENSOR | Yes |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 68W |
| MASS | 1880g |
| VGA MODEL NB | Intel Graphic |
| OPTIKA NB | No |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| THUNDERBOLT | 0 |
| SCREEN TYPE NB | Glare |
| HDDRPM NB | No rotation |
| CARDREADER | No |
| DIMENSION | 359 x 20 x 250 mm |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| PORTDISP NB | 0 |
| KEYBOARD | SR |
| LITKEY | Yes |
| CAMRES NB | Yes |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| COLOR DETAIL NB | Srebrna |
| USB2 NB | 1 |
| DIMENSION WITH PAC | 488 x 65 x 310 mm |
| USB3 NB | 0 |
| HDMI | 1 |
| VGA SIZE NB | Shared |
| CASE NB | Plastic |
| MEMORY CASH NB | 24MB |
| LAN NB | No |
| MASS BRUTO | 4553g |
| FREQUENCY NB | 4.90 GHz |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| TOUCH | No |
| USB3.1 NB | 1 |
| USB TYPE C NB | 1 |
| VGA | No |
| WIFI | Yes |
| 3G | No |
| GRAPHICS NB | Integrated |
| MEMORY NB | 24 GB |
| OS NB | Free DOS |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CORE NB | 10 |
| CPU NB | Intel |
| CPU TYPE NB | Core 9 |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| CPU MODEL NB | 270H |
| Charger included | YES |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025