Šifra artikla:106-90NR0KW7-M008L0
Na stanju
Cena 224,860.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| CARRY BAG | Rog |
| ConnTypeMaxChPwer | Barrel 280W |
| COLOR NB | Gray |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| MEMORY NB | 32 GB |
| CPU MODEL NB | 8940HX |
| OS NB | Free DOS |
| Charger included | YES |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| CPU NB | AMD |
| CPU TYPE NB | Ryzen 9 |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025