Šifra artikla:106-90NR0QF3-M00DA0
Na stanju
Cena 126,420.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| RESOLUTION NB | 2560 x 1600 |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| CARRY BAG | Sleeve |
| COLOR NB | Gray |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | Barrel 180W |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1 NB | 512 GB |
| MEMORY NB | 16 GB |
| OS NB | Free DOS |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
| CPU MODEL NB | 170 |
| CPU TYPE NB | Ryzen 7 |
| CPU NB | AMD |
| Charger included | YES |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025