Šifra artikla:106-90NB17H6-M00LA0
Na stanju
Cena 265,460.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| COLOR NB | Silver |
| RESOLUTION NB | 2880 x 1620 |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| CARRY BAG | Sleeve |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 68W |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| TOUCH | Yes |
| Charger included | NO |
| CPU TYPE NB | Ryzen AI 9 |
| OS NB | Windows 11 Pro |
| COPILOT+ CAPABLE | YES |
| DISKSIZE1 NB | 2 TB |
| MEMORY NB | 32 GB |
| CPU MODEL NB | 465 |
| CPU NB | AMD |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025