Šifra artikla:106-90NB16I1-M00CL0
Na stanju
Cena 127,400.00 RSD
Cena dostave po komadu: 500 RSD
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| CARRY BAG | Rog |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| COLOR NB | Silver |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| RESOLUTION NB | 1920 x 1200 |
| DISPLAY PANEL NB | IPS |
| CPU NB | AMD |
| CPU TYPE NB | Ryzen 7 |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| CPU MODEL NB | 255H |
| OS NB | Free DOS |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| SCREEN SIZE NB | 16.0" |
| MEMORY NB | 16 GB |
| Charger included | NO |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025