Šifra artikla:106-90NB14W2-M024S0
Na stanju
Cena 165,340.00 RSD
Cena dostave po komadu: 600 RSD
| COLOR DETAIL NB | Srebrna |
| ConnTypeMaxChPwer | USB-C 65W |
| DISC TYPE2 NB | Does not have |
| CARRY BAG | Sleeve |
| DISKSIZE2 NB | Does not have |
| DISKSIZE3 NB | Does not have |
| DISC TYPE3 NB | Does not have |
| RESOLUTION NB | 2880 x 1620 |
| DISPLAY PANEL NB | OLED |
| DISKSIZE1 NB | 1 TB |
| OS NB | Free DOS |
| Charger included | NO |
| MEMORY NB | 32 GB |
| DISC TYPE1 NB | SSD |
| CPU TYPE NB | Core Ultra 7 |
| SCREEN SIZE NB | 14" |
| COPILOT+ CAPABLE | NO |
| CPU MODEL NB | 255H |
| CPU NB | Intel |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025