Šifra artikla:106-5301ANVU
Na stanju
Cena 18,390.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 500 RSD
| COLOR TABL | Gray |
| GPS | Yes |
| BT | Yes |
| VOICECALL | No |
| CPU NAME TABL | Qualcomm Snapdragon 680 |
| FUTROLA | No |
| WIFI | Yes |
| HEADPHONE | Yes |
| SD TABL | up to 512 GB |
| VGA NAME TABL | Adreno |
| KB | No |
| 3G | No |
| MIKROFON | Yes |
| OTG | No |
| FREQUENCY TABL | 4x2.4GHz&4x1.9GHz |
| SCREEN TYPE TABL | TFT LCD |
| SPEAK TYPE TABL | Stereo |
| 4G | No |
| CORE TABL | Octa core |
| SCREEN SIZE TABL | 11" |
| OS TABL | Android 14 |
| HDMI TABL | No |
| CPU TABL | Snapdragon |
| FRONT CAM | 5 MP |
| RESOLUTION TABL | 1920 x 1200 |
| MEMORY TABL | 128 GB |
| RAM TABL | 4 GB |
| BACK CAM | 5 MP |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025