Šifra artikla:106-5109BUKJ
Na stanju
Cena 165,020.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 600 RSD
Operativni sistem
Android 15, MagicOS 9
Procesor i grafika
Čipset: Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm)
Procesor: (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M)
Grafika: Adreno 830
Ekran
Glavni ekran
Veličina ekrana: 7.95”
Rezolucija: 2172 x 2352
Tip ekrana: Foldable LTPO AMOLED
Osvežavanje: 120 Hz
Osvetljenje: 5000 cd/m² (peak)
Gustina piksela: ~403 ppi
Zaštita: Honor Super Armored Inner Screen, Mohs level 4
Preklopni ekran
Veličina ekrana: 6.43”
Rezolucija: 1060 x 2376
Tip ekrana: LTPO OLED
Osvežavanje: 120 Hz
Osvetljenje: 5000 cd/m² (peak)
Gustina piksela: ~404 ppi
Zaštita: Honor Anti-scratch NanoCrystal Shield
Dual sim
Da
Slot 1: nano-SIM / eSIM
Slot 2: nano-SIM / eSIM
Ram memorija
16GB
Interna memorija
512GB
Slot za memorijsku karticu
Nema
Zadnja kamera
50 MP, f/1.6, 23mm (wide), PDAF, OIS
64 MP, f/2.5, 70mm (periscope telephoto), 1/2.0", 3x optical zoom
50 MP, f/2.0, 13mm, 122˚ (ultrawide), AF
Karakteristike : Laser AF, LED blic, HDR, panorama
Video: 4K@30/60fps (10-bit), 1080p@30/60fps, gyro-EIS, OIS
Prednja kamera
20 MP, f/2.2, (wide)
Cover camera:
20 MP, f/2.2, (wide)
Karakteristike: HDR
Video: 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS
Ostale karakteristike
Pozicioniranje: GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a)
Senzori: Senzor otiska prsta, Infracrveni sensor, Senzor blizine i svetla, Senzor ambijentalnog svetla, Senzor Gravitacije, Kompas, Žiroskop, Hall sensor, Senzor temperature boje, Barometar
Otpornost: IP58/IP59
WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth: 6.0, A2DP, LE, aptX HD
USB: USB-C 3.1, OTG, Display Port 1.2
NFC: Da
Baterija
Kapacitet baterije: 5820 mAh
Snaga punjenja: 66W
Snaga bežičnog punjenja: 50W
Boja
Crna
Mreža
2G mreža
3G mreža
4G (LTE)
5G mreža
Spoljašnje karakteristike
Dimenzije rasklopljenog: 156.8 x 145.9 x 4.2 mm
Dimenzije sklopljenog: 156.8 x 74.3 x 9.0 mm
Težina: 222 g
Reklamacioni period: 2 godine
| FLASH | Yes |
| FPSENSOR | Yes |
| BT DANE | Yes |
| BATTIN | Yes |
| COLOR SMPH | Black |
| LTE | Yes |
| FORMAT SCREEN SMPH | 20:9 |
| COLOR DETAIL SMPH | Mat crna |
| MASS | 217g |
| NFC | Yes |
| PLAYER SMPH | Yes |
| DIMENSION | 156.8 x 145.9 x 4.1 mm |
| RESOLUTION SMPH | 2172 x 2352 |
| WATERRES | IP58 |
| VIDEORES MAIN SMPH | 4K |
| SD SMPH | No |
| SIM | Nano SIM |
| CAM SEC SMPH | 20MP + 20MP |
| USB TYPE SMPH | Type-C |
| HEADSET SMPH | No |
| SCREEN TYPE SMPH | Foldable LTPO AMOLED |
| WIFI | Yes |
| SIM NO | 2 |
| MEMORY SMPH | 512 GB |
| CORE SMPH | Octa Core |
| BATTCAP SMPH | 5820 mAh |
| SPEED CPU SMPH | 2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M |
| RUGGED SMPH | No |
| OS SMPH | Android |
| CPU SMPH | Snapdragon |
| RAM SMPH | 16 GB |
| CAM MAIN SMPH | 50 MP + 50 MP + 64 MP |
| SCREEN SIZE SMPH | 7.95" |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025