Šifra artikla:106-5504ADQL
Na stanju
Cena 11,810.00 RSD
Cena dostave za jedan ili vise komada je ukupno 500 RSD
Ekran Dijagonala ekrana: 8.7"
Rezolucija ekrana: 1340 x 800
Tip panela: IPS LCD
Gustina ekrana: ~180 ppi
Osvežavanje ekrana: 90Hz
Osvetljenje: 500 cd/m²
Kontrast: 1500 : 1
Paleta boja: 16.7 miliona boja
Procesor OctaCore (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53)
Čipset: Qualcomm Q6225 Snapdragon 680 4G
Memorija RAM memorija: 4GB
Interna memorija: 128GB
Proširenje memorije: microSD do 1TB
Softver Operativni sistem: Android 15
Kamera Prednja kamera: 5 MP, fixed-focus, F2.2 aperture
Zadnja kamera: 8 MP, autofocus, F2.0 aperture
Povezivanje WLAN: WiFi 5 802.11 a/b/g/n/ac @2.4GHz&5GHz
Bluetooth: 5.0
USB: USB-C 2.0, OTG
Audio Integrisani stereo zvučnici
Integrisan dual mikrofon
Ostalo Senzori: Akcelerometar, Senzor ambijentalnog osvetljenja
Baterija Kapacitet baterije: 7020 mAh
Tip baterije: Lithium-ion
Fizicke karakteristike Dimenzije: 211.8 x 124.8 x 7.99 mm
Masa: 365 g
Boja: Siva
Zakonska saobraznost 24 meseca
| FUTROLA | No |
| LIGHTNING | Yes |
| MASS | 365g |
| SD TABL | up to 1 TB |
| FREQUENCY TABL | 4x2.4GHz&4x1.9GHz |
| 3G | No |
| BT | Bluetooth 5.0 |
| COLOR TABL | Gray |
| DIMENSION | 211.8 x 124.8 x 7.99 mm |
| COLOR DETAIL TABL | Mat siva |
| GPS | Yes |
| HEADPHONE | No |
| CPU NAME TABL | Snapdragon |
| MIKROFON | Yes |
| KB | No |
| VOICECALL | No |
| SCREEN TYPE TABL | TFT LCD |
| OTG | No |
| WIFI | Yes |
| SPEAK TYPE TABL | Stereo |
| MEMORY TABL | 128 GB |
| FRONT CAM | 5 MP |
| BATTCAP TABL | 7020 mAh |
| CORE TABL | Octa core |
| SCREEN SIZE TABL | 8.7" |
| 4G | No |
| CPU TABL | Snapdragon |
| HDMI TABL | No |
| OS TABL | Android |
| RAM TABL | 4 GB |
| RESOLUTION TABL | 1340 x 800 |
| BACK CAM | 8 MP |
Uvoznik : Comtrade Distribution d.o.o.
Zemlja porekla : Kina
Godina proizvodnje : 2025